شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب گوجه کارخانه ای / بهترین برند رب گوجه فرنگی کارخانه ای
تولید کننده

بهترین برند رب گوجه فرنگی کارخانه ای

بهترین برند رب گوجه فرنگی کارخانه ای حال حاضر که در آن غیر از گوجه و نمک مواد دیگری به کار نرفته است. برندهای چی چی لاس، منجی و گراهانس می باشد. جهت سفارش با ما در ارتباط باشید. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

گوله‌گوله شدن رب در روغن نیز می‌تواند نشانگر ترکیبات کدو، نشاسته و … در داخل رب گوجه‌فرنگی باشد. اگر رب را داخل روغن حرارت دهید و نقاط سیاه‌ رنگی داخل روغن تشکیل شوند، بازهم این حالت نشان‌دهنده پایین بودن کیفیت رب است که حاوی ناخالصی‌های زیادی است. اگر زمان برداشتن رب با قاشق روی آن و درون ظرف خط‌خط ایجاد شد نشان‌دهنده این نکته است که داخل رب از کدوتنبل استفاده‌شده است. این رب حتماً کپک خواهد زد و یکی از دلایل کپک زدن رب نیز وجود نان خشک آسیاب شده در رب گوجه‌فرنگی است.

بهترین برند رب گوجهبهترین برند رب گوجه

رب گوجه فرنگی کارخانه ای

امروزه افراد به دلیل مشغله‌های فراوان و همچنین آپارتمان‌نشینی رب گوجه موردنیاز خود را در خانه تهیه نمی‌کنند و معمولاً رب گوجه خود را از فروشگاه‌ها تهیه می‌کنند. با توجه به نیاز بازار نسبت به این محصول، رب گوجه‌های زیادی در انواع و برندهای مختلف به بازار آمده است. بهترین رب گوجه کارخانه‌ای باید رنگ طبیعی گوجه‌فرنگی را داشته باشد. معمولاً برخی کارخانه‌ها و یا کارگاه‌های تولید رب گوجه تقلبی:

 1. کدو
 2. نشاسته
 3. نان آسیاب شده
 4. سیب‌زمینی پخته
 5. پیاز به رب اضافه می‌کنند.

برای تشخیص رب‌هایی که با کدو ترکیب‌ شده‌اند، یک قاشق از رب را در یک لیوان آب حل کنید.اگر آب تا حدودی قرمز شد، رب گوجه‌فرنگی و اگر نارنجی یا زرد شد، کدو است. تنها چاره اصلی جلوگیری از مشکلاتی که ممکن است با مصرف رب تقلبی رخ دهد، استفاده از محصولات استانداردی است که مجوز و پروانه بهداشتی دارند و نیز معرفی افراد سودجو و متقلبی است که چنین محصولاتی را تولید می‌کنند.

بهترین برند رب گوجه فرنگی

گوجه فرنگی یکی از سبزیجات و با میوه‌ای سرخ‌رنگ و خوش‌بو و آبدار است. این گیاه بومی آمریکای جنوبی و مرکزی است .انواع مختلف این گیاه امروزه در سراسر جهان پرورش داده می‌شود. البته «گوجه فرنگی» از نظر علم باغبانی و نداشتن هسته در دست سبزیجات محسوب می‌شود. رب گوجه‌فرنگی یک چاشنی پرمصرف غذایی و محبوب در بین ایرانیان است که فراوان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مصرف بیشتر غذاها همچون:

 • ماکارونی
 • قیمه
 • لوبیاپلو
 • انواع غذاهای گوشتی

انواع غذاهای سرخ‌کردنی رب گوجه کاربرد دارد.از جمله محبوب ترین و بهترین برند رب گوجه فرنگی شامل:

 1. رب گوجه چی چی لاس
 2. رب گوجه منجی
 3. رب گوجه گراهانس می باشد.

بهترین برند رب گوجه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

رب گوجه کارخانه ای

رب گوجه فرنگی کارخانه ای

رب گوجه فرنگی کارخانه ای چی چی لاس شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا، در …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.