ما که هستیم؟


چی چی لاس، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع رب گوجه فرنگی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای جلب رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

رب گوجه شیشه ای چی چی لاس

رب گوجه شیشه ای چی چی لاس، امروزه در حال افزایش است. در قوطی های شیشه ای، به دلیل آنکه مقاومت بیشتری در گرما و سرما دارد و به راحتی تغییر دما نمی دهد، مواد غذایی سالم تر می مانند. همچنین می توان رب را بدون مواد نگهدارنده و با گرفتن هوای داخل شیشه، تا مدت زیادی به صورت کاملا سالم و با حفظ تمام ارزش های غذایی آن نگهداری کرد. درست است که، قیمت رب های شیشه ای از رب هایی با قوطی فلزی بیشتر است، اما در عوض محصولی که خریداری می کنید، تمامی استاندارد های کیفی را دارا می باشد .

رب گوجه فرنگی باید رنگ طبیعی گوجه‌ فرنگی را داشته باشد و همچنین باید حین سرخ کردن به میزان باز شدن رب در روغن توجه کنیم، رب گوجه فرنگی درجه یک در روغن به‌ خوبی باز و مخلوط می‌شود و به‌ صورت یک سس کاملاً یکدست در می‌آید، یعنی باید نه خیلی قرمز باشد، که در این صورت نشان‌ دهنده استفاده از رنگ‌های افزودنی است و نه خیلی ارغوانی باشد .